Як правильно підібрати таблетки від глистів

Використання протигельмінтних препаратів актуальне при зараженні різними типами глистів — круглими, довгими і т.д. Також вони допомагають нормалізувати роботу кишечника і забезпечують надійну профілактику від повторного зараження паразитами в майбутньому.

Види ліків від паразитів

1. Синтетичні. Позбутися від гельмінтів виходить вже після 2-3 прийомів таблеток. Однак з такими препаратами потрібно бути вкрай обережними: вони мають високу токсичність, і при недотриманні точного дозування підвищується ризик розвитку побічних ефектів.

2. Рослинного походження. Стимулюють захисні сили організму і очищають кишечник від токсинів. Лікування такими засобами безпечні, так як всі діючі компоненти виводяться назовні.

3. Гомеопатичні препарати. Курс лікування гомеопатією становить кілька місяців, тому ефект може затягнутися. Зате гомеопатичні засоби не приносять шкоди організму.

Як вибрати таблетки від глистів для людини?

Вибором препаратів повинен займатися лікар після проведення обстеження та отримання всіх результатів лабораторних аналізів. Як ми вже переконалися вище, синтетичні і рослинні засоби діють по-різному. До того ж, різні групи проти паразитарних препаратів по-різному впливають на дорослих особин глистів та їх личинок. Залежно від ступеня розвитку паразитів в організмі і виду гельмінтів, лікар підбирає найбільш відповідні ліки, з списком яких можна ознайомитися на https://apteka-ds.com.ua/catalog/protyparazytarni-preparaty/preparaty-vid-hlystiv.

Виділяють групи препаратів, що надають такі дії:

· порушують функціонування кишечника паразитів і призводять до їх загибелі;

· провокують блокування засвоєння поживних речовин;

· володіють паралітичним дією і порушують метаболізм клітин паразитів;

· блокують нервову систему глистів, викликаючи їх параліч і виведення з організму;

· комбіновані засоби, що поєднують в собі одночасно кілька ефектів.

Найголовнішими критеріями, завдяки яким підбираються таблетки від глистів являється безпечність їх застосування, дієвість та універсальність. Саме тому перед придбанням препарату варто звернути увагу на наступні нюанси:

· склад, кількість діючих та допоміжних компонентів;

· мінімальна кількість побічних ефектів;

· низька ймовірність передозування;

· зручна форма випуску й періодичність застосування;

· співвідношення якості та ціни;

· швидкість терапевтичного ефекту після застосування.

Однак варто пам’ятати про те, що всі препарати мають токсичною дією на людський організм, до того ж потрібно вміти правильно розрахувати дозу в залежності від маси тіла. Коли в організмі пацієнта розвивається велика кількість гельмінтів, необхідно проводити додаткову терапію, яку теж повинен призначити фахівець.

Рецензент:

Ольга Летнянчік, лікар, медичний блогер.

У 2003 році закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, отримала кваліфікацію лікаря.

Copy
Подписывайтесь на наш канал в Telegram.
РЕДАКТОР: