“Шахтар” зробив футбольне диво, обігравши чемпіонів Іспанії в Мадриді ослабленим складом

Донецький ” Шахтар “у першому турі групового етапу Ліги чемпіонів на виїзді здобув сенсаційну перемогу над мадридським” Реалом ” з рахунком 3:2.

У першому таймі гірники забили три голи, відзначилися легіонери Тете і Соломон, а Варан забив автогол.

Проте вже у другому таймі господарі перехопили ініціативу і відіграли два м’ячі. Голи забили Модріч і Жуніор.

До кінця матчу мадридці здійснили ще пару атак, але гірники зуміли утримати перемогу.

Як пише ВВС, тренер” Шахтаря ” Луїш Каштру взяв до Мадрида 20 футболістів, п’ять з яких представляли молодіжний склад. Він був обмежений у виборі гравців, оскільки кілька футболістів основного складу пропустили підготовку через коронавірус і залишилися вдома.

У воротах гірників стояв Анатолій Трубін, а не основний голкіпер Андрій П’ятов, який нещодавно перехворів.