Оздоровчі програми Деренівської Купелі

Листайте

Будь-яка відпустка має бути цікавою, змістовною, сприяти оздоровленню організму та лікуванню хвороб. Якщо ви, не зважаючи на війну і всі негаразди, зібралися на відпочинок, завітайте в Деренівську Купель – відомий оздоровчий комплекс Закарпаття. Тут є все для найвибагливішого туриста: майже первозданна природа українського передгір’я Карпат, оздоровчий та SPA-комплекси, аквазони, фітнес-зали і навіть салони краси.

Основа лікування і оздоровлення в санаторно-курортному комплексі – це унікальна за своїм складом кремнієва вода. Поєднання цієї води з сучасними апаратними технологіями та косметологічною продукцією творить справжні дива: відбувається повне очищення організму, людина відчуває радість, натхнення, приплив сил.

Оздоровчий комплекс «Ірис»

Перебуваючи на відпочинку в готелі «Деренівська Купіль», обов’язково пройдіть повноцінний курс оздоровлення, що складається з фізіотерапії, електролікування, ультразвукової стимуляції, магнітотерапії, озонотерапії та ін. Зрозуміло, що всі види процедур проходити дуже дорого, та й недоцільно. Тому всім новим відвідувачам тут пропонують пройти чек-ап. Його мета – це визначення систем і органів, на які потрібно звернути увагу в першу чергу. Після повноцінного обстеження кожному відпочивальнику призначають індивідуальну програму відновлення те релаксації.

Методи фізіотерапії в оздоровчому комплексі

Фізіотерапевтичні процедури впливають на організм людини за допомогою тепла, холоду, електричного та магнітного полів. В нашому оздоровчому комплексі в Карпатах використовують найпопулярніші послуги фізіотерапії:

  • електролікування;
  • магнітотерапію;
  • ультразвукову терапію;
  • високотокову терапію.

Електролікування – дієвий засіб оздоровлення опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту та нервової системи. Ультразвукові хвилі мають неабиякий вплив на тканинно-обмінні та відновлювальні процеси. Магнітотерапія – це різноманітні впливи на організм людини магнітним та електромагнітним полем. Високотокова терапія призначена для використання на певних ділянках тіла. Вона має велику ефективність при лікуванні захворювань опорно-рухового апарату.

Крім вищеназваних методів лікування та оздоровлення, спеціалісти комплексу «Ірис» використовують і інші:

  • Озонотерапію – передбачає введення озону внутрішньовенним способом. Це ефективний засіб для прискорення метаболізму і покращення імунітету.
  • Інгаляції – їх можна проводити на основі мінеральної води або на основі різних лікувальних засобів. Методом інгаляції проводять оксигенотерапію. Вона усуває кисневе голодування, зміцнює імунітет, збалансовує роботу різних органів та систем.
  • Реабілітація в русі – дієвий засіб відновлення організму через помірні фізичні навантаження. Для цього в центрі «Ірис» проводяться регулярні індивідуальні та групові заняття з фітнес-тренером або реабілітологом.

Масаж та пресотерапія допомагають відновити фізичні сили та знову відчути радість життя.

SPA-комплекс «Срібні терми»

Почавши своє оздоровлення в комплексі «Ірис», варто продовжити його в спа-комплексі «Срібні терми». Спа-комплекс в Карпатах поєднує в собі прісноводний басейн для літнього відпочинку та напіввідкритий басейн з місцевою цілющою мінеральною водою «Закарпатська 2». Останній призначений для релаксу та водних процедур у будь-яку пору року.

В SPA комплексі є не тільки басейни, а й фінська сауна, руська лазня, римська парна, масажні та бальнеологічні кімнати. Також є крижаний фонтан, тропічний душ, контрастна ванна для ніг.

SPA готель в Закарпатті – це ваша сила та енергія, фізичне та духовне відновлення, повноцінний релакс. Відпочинок СПА в Карпатах поверне Вам гармонію тіла та духа, повернувшись додому зовсім іншою людиною.

Следи за INK в социальных сетях и узнавай обо всем первым! Мы в Facebook, Twitter.
Loading...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: