Переваги лазерної епіляції

Листайте

Кожна представниця прекрасної статі знає, скільки проблем завдає боротьба із зайвою рослинністю на обличчі та тілі. Якщо вам набридло постійно використовувати пінцети, щипчики, спеціальні креми, воскові смужки, бритву та інші засоби для видалення волосся з обличчя, пропонуємо скористатися лазерною епіляцією. Для цього варто знати адреси центрів Люменіс, щоб звертатися при необхідності.

Це сучасний метод видалення волосся, який абсолютно безболісний. Настав час раз і назавжди попрощатися з болем, дискомфортом, стягнутістю і шкіри та іншими неприємними відчуттями, що випливають.

Основні переваги лазерної епіляції

Лазерна епіляція має широкий перелік переваг:

  1. Насамперед, це зручність. У ході процедури не потрібно стримувати біль, приймати некомфортні пози та напружуватись. Достатньо лягти, розслабитися і назавжди забути про порізи, опіки та роздратування.
  2. Відмінний результат. Після процедура шкіра стає ідеально гладкою та шовковистою.
  3. Тривалий результат. Скільки часу дівчатам доводиться витрачати видалення волосся традиційним способом. Адже цей час можна витратити на приємніші заняття. Лазерне втручання може похвалитися довгим терміном дії, повторний сеанс буде потрібно лише через 3-4 тижні.
  4. Економія часу. Сама процедура триває від 10-15 хвилин до години.
  5. Немає слідів та неприємних наслідків. Лазер, за умови, що маніпуляція була виконана правильно, не викликає таких звичних наслідків, як почервоніння, печіння, опіки тощо. Також не розвивається таке явище як вросле волосся.

Лазерна епіляція дозволить Вам на довгий час позбутися небажаного волосся у наступних зонах:

  1. гомілки та стегна;
  2. пахвові западини;
  3. область бікіні (по лінії білизни, глибока, тотальна);
  4. зона обличчя

Спеціалісти гарантують відсутність ускладнень, так як у центрах працюють тільки сертифіковані лікарі, косметологи, дерматологи, з використанням найсучаснішого обладнання та лише останніх розробок, передових технологій, з суворим дотриманням стандартів чистоти.

Лазерна епіляція на відміну електроепіляції проводиться значно швидше, тому що не вимагає окремої обробки для кожної волосинки: діаметр впливу спалаху становить до 15 мм. Тому видалити небажане волосся над верхньою губою можна лише за 5 хвилин, зробити гарне бікіні – за 15-30 хвилин, а бездоганні ноги – за 45-60 хвилин.

На попередній консультації лікар визначає можливі протипоказання та рекомендує певну силу впливу лазерного проміння з урахуванням індивідуальних особливостей шкіри. Після епіляції небажано видаляти волосся шляхом висмикування.

Следи за INK в социальных сетях и узнавай обо всем первым! Мы в Facebook, Twitter.
Loading...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: