Мелодія кохання в поезії Олександра Високого

Листайте

Майстерність написання поетичних творів – один з найсвітліших проявів таланту, бо надумати почуття, викладені на папері – неможливо. Їх треба пережити особисто, запам’ятати, відобразити у віршах. Не існує двох однакових людських доль, кожна має свою неповторність і унікальність, так і кожен творець по-своєму непередбачуваний, неординарний.

Вміння створювати поезію – це надзвичайний природний дар. Але щоб стати справжнім поетичним професіоналом його треба постійно розвивати. Не зупиняється на досягнутому і сучасний поет Олександр Високий http://vysokiy.kiev.ua/.

Олександр Високий — хто він?

сучасний поетУкраїнський поет-лірик створює вірші про кохання. Він пише про стан душі, який сам переживає, про те, що справляє на нього неабияке враження, надихає до створення нових віршованих шедеврів.

Творчий доробок Олександра Високого немов один монолог, один грандіозний життєвий вірш. Майже в усіх його творах основною темою проходить тема вічного, тема кохання в різних його проявах. Про це свідчить особлива ніжність, чуттєвість, що передаються читачеві з його поезії. Вірші Олександра Високого надзвичайно змістовні, образні, з використанням оригінальних порівнянь, метафор. Саме ця особливість написання стала помітною для композиторів. В результаті деякі ліричні поезії митця стали відомими піснями. Зокрема його твори виконує народний артист України, співак Іво Бобул.

Найяскравіше свою літературну майстерність Олександр Високий розкрив у збірці віршів «З кохання починається життя». Гортаючи рядки книги читач відчуває, що серце автора переповнене любові.

Головною музою автора, що надихала до написання, завжди була його кохана дружина. Ніжні палкі почуття подружжя пронесло через все своє життя. Зберегти тривалий час вірність одній коханій жінці – сьогодні це надзвичайна рідкість.

У своїх творах співець слова О. Високий намагається подарувати тепло найсвітлішого кожному читачеві почуття, донести до сучасної молоді прагнення справжнього, глибокого кохання, яке йому вдалося збагнути й пережити особисто. Тема любові розкривали у своїх творах багато авторів, в тому числі і видатні класики, але саме Олександр Високий відкриває читачам нові сторони вічного кохання.

Сучасна поетична творчість Олександра Високого сповнена добра, щирості, пристрасті, чоловічого кохання – це справжні, без перебільшення вражаючі літературні шедеври. Відвідайте сайт поета та познайомтеся з неперевршеною його творчістю.

Следи за INK в социальных сетях и узнавай обо всем первым! Мы в Facebook, Twitter.
Loading...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: