Найкращі зварювальні апарати для дому і гаража

Листайте

Вибираючи зварювання для роботи вдома, у гаражі, на виробництві або в цеху, можна загубитися у величезному асортименті моделей від різних виробників. Часто ціна стає визначальним фактором, що є неправильним. Звертати увагу потрібно на характеристики, робочі параметри, якість комплектуючих та начинку. Висока ціна не завжди гарантує високу якість.

Якщо ви шукаєте, де купити зварювальний апарат для дому за гарною ціною, переходьте в каталог магазину зварювального обладнання Optoweek. Там ви знайдете популярні моделі зварювальних апаратів від сертифікованих виробників та всю інформацію про товар. Вибирайте модель, що сподобалася, оформлюйте замовлення онлайн, і вже через 1-2 дні апарат буде у вас. На весь товар надається офіційна гарантія виробника.

На що звертати увагу при виборі напівавтомата

  • Діапазон регулювання напруги та вихідного струму, величина тривалості включення.
  • Рівень споживаної потужності.
  • Швидка зміна полярності під час роботи з флюсовим дротом.
  • Наявність режимів зварювання електродом, що плавиться (ММА) або вольфрамовим електродом (TIG).

Додатково потрібно знати та враховувати такі питання:

  • до якої мережі підключатиметься агрегат (220/380);
  • якими електродами і дротом плануєте працювати;
  • тип та товщина металів;
  • тривалість і частота роботи.

ТОП 3 найкращих побутових зварювальних апаратів

ProCraft SPH-300

Інверторний зварювальний напівавтомат ProCraft SPH-300 оснащений вбудованим захистом від перегріву та стабілізатором напруги. Мікропроцесорне керування робочими параметрами для точного регулювання зварювання в одному з режимів (MIG, MMA, TIG), на виході – міцний та акуратний шов. Є функції VRD, Pre-flow, Post-flow та можливість перевірки стану клапана подачі газу (GAS-CHECK).

Це простий і якісний напівавтомат для дому, з яким буде легко розібратися навіть зварювальникам-початківцям. Гарантія 24 місяці.

Edon MIG 315

Зварювальний апарат MIG 315 від популярного виробника Edon вже 4 роки утримує лідерство серед побутових напівавтоматів для зварювання. У цій моделі покращено систему охолодження та додано регулювання правильного відпалу дроту після закінчення роботи. Користувачі відзначають дуже зручне регулювання напруги, робочого струму та швидкості подачі дроту, а також швидку зміну полярності. У «начинці» апарату використовуються IGBT транзистори нового покоління з гарним захистом від пилу та вологи. Підходить для роботи з металами та сплавами товщиною до 8 мм (режим MIG), до 1 см (режим MMA), шов виходить міцний та якісний.

Промінь профі MIG/MMA 270A

Недорогий побутовий зварювальний апарат напівпрофесійного класу може працювати в режимі MIG та ММА. Цифрове табло розташоване на передній панелі, також там розміщені кнопки перемикання режимів зварювання, регулювання струму, швидкість подачі дроту, індуктивність. Це компактний напівавтомат вагою трохи більше ніж 10 кг. Його зручно транспортувати і зберігати навіть у квартирі. Гарантія 2 роки.

Бажаєте отримати безкоштовну консультацію та допомогу у виборі зварювального апарату – звертайтесь до менеджерів магазину optoweek.com.ua за телефонами, вказаними на сайті.

Следи за INK в социальных сетях и узнавай обо всем первым! Мы в Facebook, Twitter.
Loading...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: