Основні причини поломок домашніх газових котлів

Листайте

Опалювальний котел у будинку, що працює на газу – це не просто тепло в будинку, але ще й складне в експлуатації та своїй будівлі агрегат. І якщо раптом він виходить з ладу, то не варто самостійно намагатися відремонтувати його. Компанія Майстер — Профі — https://komanda-profi.km.ua/home/gas/gas-kotliv та її фахівці завжди прийдуть на допомогу оперативно, і у вашому будинку знову буде тепло.

Часті поломки газових котлів

Важливо розуміти насамперед, що газовий котел – обладнання, що працює на газу, і за найменшої поломки, навіть підозрі на поломку не варто намагатися самому усунути її. Це загрожує неабиякою небезпекою – вибухом, отруєнням.

Типові проблеми із газовим котлом наші майстри називають такі пункти.

• Не гріє. І в такому разі причиною може бути забитий димар, нестача повітря всередині камери згоряння, а також поломка електроніки. Майстри на місці перевірять усе і вся та усунуть.

• Якщо котел не вмикається. У такому випадку першопричину варто шукати безпосередньо в засмічення пальника або не відкритому вентилі, нестачі в камері достатнього тиску, як і поломка розпалювання, відсутня в системі достатня напруга. При цьому в деяких казанах просто бувають проблематики з тягою.

• Якщо котел коптить. І якщо котел коптить відразу після увімкнення – це вказівка на нестачу в камері повітря для горіння. Як результат, газ просто не встигає згоряти, і коптитиме, тому майстер на місці відрегулює рівень подачі повітря. Але також обов’язково проведе діагностику та відрегулює сам котел.

• Котел свистить і шумить. Шум може виникати через накип, а свистить – при надмірному закипанні води. Тому наші фахівці радять промити теплообмінник особливим розчином. Систему перевірять на предмет справності форсунок – якщо низький тиск вони свистітимуть при розпалюванні.

• Перебіг котла. І тут важливо відключити його від мережі електроживлення і вже потім перекрити воду. Далі викликати майстри, набравши наш контактний телефон: 38-099-434-79-83, адже спровокувати протікання може несправний клапан — запобіжник тиску, як і несправний циркулярний насос, який просто не справляється з навантаженням.

• Поява конденсату. Поява його на трубі відведення може призвести зрештою до утворення корозії на камері теплообмінника, і сама рідина знову повернеться в область електроніки, що призведе до її виходу з ладу. Тому варто викликати майстра та визначити причину утворення конденсату, та усунути її.

Тактування – це ще одна причина, з якою стикаються наші фахівці. Говорячи простіше – система газового котла в такому разі мимоволі вмикається та вимикається. Це за словами наших майстрів трапляється у таких випадках:

• Неправильно підібрано модель котла.

• Якщо її номінальна потужність не буде відповідати об’єму всього приміщення, що обслуговується.

• Якщо нормальному потоку теплоносія заважає та чи інша перешкода – майстер перевірить труби, насос, радіатор.

• Якщо майстром не відрегульовано температуру повітря.

Всі ці моменти, як можна бачити, є досить серйозними. Тому не варто зволікати, або намагатися усунути поломку самому – наш режим роботи: пн.-нд. 8:00-21:00 без перерви та вихідних, тому ви можете звернутися до нас навіть у вихідний день. Плюс до всього, ціни на ремонт у нас доступні, а на всі роботи майстра видають гарантійний талон.

 

Следи за INK в социальных сетях и узнавай обо всем первым! Мы в Facebook, Twitter.
Loading...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: