Сына Ольги Фреймут избила няня

hochu.ua

Листайте

Известная украинская телеведущая Ольга Фреймут рассказала, что няня дала пощечину ее маленькому сыну Валерию. Об этом ведущая написала в своем Instagram.

«Даже не верится, как у меня, такой придирчивой и помешанной на детях, такое могло произойти? Я — журналист, людей чувствую, разбираюсь в них, умею с ними разговаривать. Как я не видела? В последнее время Валерий (1 год 8 месяцев) очень тревожно спит ночью — вдруг начинает горько-горько плакать. Это не зубки, ведь у сына уже все прорезались. Валерий начал панически меня хвататься, бежать от няни. Даже когда я в одной с ним комнате отходила к окну, он начинал плакать: «Мама здесь! Мама здесь!» Он постоянно говорил, что укусит Марию (так зовут его няню), плакал и бежал к нам», — отметила Фреймут, добавив, что со временем выяснила причину такого странного поведения своего ребенка, просмотрев камеры наблюдения, установленные в ее доме.

«У нас дома камеры. И я узнала причину такого поведения сына. Мне стало известно, что няня ударила моего сына по личику. Дала пощечину. Как взрослому. При этом сказала, что это — сдача, потому что ребенок ее укусил. Эта женщина получала щедрую зарплату, я делала подарки ее дочери, беспокоилась, вкусно кормила, она пользовалась услугами моего водителя. Для комфорта няни сняли уютную квартиру. Я пишу этот пост и плачу!» — подчеркнула Ольга.

Навіть не віриться — як у мене, такої прискіпливої і помішаної на дітях , таке могло статися? Я — журналіст , людей відчуваю , розбираюся в них, вмію з ними розмовляти . Як я не бачила? Втім, я відчувала. Останнім часом Валерій (1 рік 8 місяців) дуже тривожно спить вночі — раптом починає гірко -гірко плакати. Це не зубки — у сина вже всі прорізалися. І він у нас не погано розмовляє — сказав би. А ще Валерій почав панічно за мене хапатися , втікати від няні . Навіть , коли я в одній з ним кімнаті відходила до вікна, він починав плакати: «Мама тут! Мама тут !» Валерій постійно казав , що вкусить Марію ( так звати його няню), плакав і біг до нас з Володею, бабусь , до першої няні Каті, яка тепер з Євдокією, моєї сестри , навіть до домашньої робітниці . У нас вдома камери. І я дізналася причину такої поведінки сина. Мені стало відомо, що няня вдарила мого сина по личку. Дала ляпаса. Як дорослому . При цьому сказала , що це — здача, бо дитина її вкусила . Валерій розплаканий перепитав: «Здача?» . За що ? Чому? Як ? Ця жінка отримувала щедру зарплату — два дні її роботи — стільки моя мама заробляє вчителькою за місяць . Я робила подарунки її дочці. Турбувалася , смачно годувала, вона користувалася послугами мого водія. Для комфорту няні винайняли затишну квартиру. Марія завжди казала , що готова : «мені руки підстелити «. Я пишу цей пост — і плачу ! Дорогі батьки, будьте поруч з дитиною , прислухайтеся , придивляйтеся, слухайте серце. Нікому чужому вірити не можна. І ще, якщо до вас на роботу проситиметься няня Марія Сенатор з Луцька , згадайте мою історію.

Публикация от FreimutOlia (@freimutolia)

Следи за INK в социальных сетях и узнавай обо всем первым! Мы в Facebook, Twitter.
Loading...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: