Як вибрати ресторан для весілля: на що звернути увагу?

Листайте

Вибір банкетного залу є дуже відповідальним моментом при організації весілля – необхідно врахувати безліч нюансів, щоб свято пройшло легко, невимушено та залишило безліч яскравих, позитивних емоцій. Щоб вибрати ідеальний ресторан для весілля біля Києва треба знати, на які критерії оцінки треба звернути увагу в першу чергу при оренді ресторану на весілля. Як ідеальний варіант можна розглядати заміський комплекс відпочинку Hotel SPA.

Ідеальний ресторан для проведення вашого весілля

Отже, якщо молодята вже визначилися з кількістю гостей, стилем проведення церемонії, але не можуть вибрати банкетний зал для її проведення. Це не дивно, адже навколо так багато ресторанів та кафе: друзі нареченого радять одне, подружки нареченої рекомендують інше, а батьки взагалі наполягають на третьому варіанті. Не треба поспішати засмучуватись – є кілька порад, які обов’язково допоможуть зробити правильний вибір.

Критерії пошуку банкетного залу для весілля

Добре, якщо ви почнете пошук банкетного залу заздалегідь – у такому разі у вас буде достатньо часу на перегляд закладів. Не варто покладатися виключно на рекламу або чиїсь відгуки, нехай і найпрекрасніші. Обов’язково слід оглянути ресторани особисто, поспілкуватися адміністратором та персоналом, щоб скласти власне враження та, можливо, уточнити якісь індивідуальні аспекти.

Орієнтуйтесь на кількість запрошених гостей. Якщо їх чекає багато, можна розглянути варіант оренди заміського ресторану для весілля. Як правило, в ресторанному комплексі за містом обов’язково є готель, що допоможе вирішити питання розміщення великої кількості гостей. Якщо весілля святкується у вузькому колі найближчих – немає сенсу планувати занадто велике приміщення. Ідеальним варіантом стане маленьке стильне кафе, яке ви зможете орендувати повністю, надавши цим торжеству затишну атмосферу.

Важливо враховувати розташування банкетного залу, воно має бути зручним для всіх. Слід продумати, як гості добиратимуться до ресторану, і чи зручно потім їм покидатиме його. Якщо ресторан знаходиться не в межах міста, доречно замовити мікроавтобус.

Зверніть увагу на зовнішній вигляд та оформлення ресторану – чи відповідає дизайн загальному стилю проведення церемонії. Обговоріть з адміністратором можливість прикраси інтер’єру обраного вами закладу.

Слід ознайомитися із загальною кількістю залів та їх плануванням. Якщо ви плануєте великий ресторан, уточніть, чи можете орендувати його повністю. Інакше, орендуючи лише один із залів, свято доведеться розділити з двома-трьома компаніями сторонніх людей – чи готові ви до цього?

І звичайно, найголовнішим аспектом, на який слід звернути увагу — меню і вартість обслуговування. Намагайтеся скласти меню максимально різноманітно, при цьому віддаючи перевагу класичним стравам світової кухні та обійшовшись без недоречних експериментів.

Следи за INK в социальных сетях и узнавай обо всем первым! Мы в Facebook, Twitter.
Loading...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: