Загальний огляд характеристик iPhone 12 Pro

Листайте

Одним з найпопулярніших телефонів останніх двох років вважається iPhone 12 Pro. Досі багато хто мріє про те, щоб стати його власником й таким чином підкреслити фінансові можливості, високий статус, а ще й те, що людина знаходиться в тренді, любить техніку від компанії Apple та все ще не ходить з 10-ю версією, або ще більш старим поколінням. Якщо грошей не вистачає, щоб купити новий Айфон 12 Про, проте є велике бажання користуватися саме такою моделлю, то тоді можна просто придбати б/у телефон https://bigmag.ua/ua/sub-apple-bu/iphone-12-pro-b-u/. Зараз таких варіантів велика кількість. Головне спочатку переконатися в тому, що продавець пропонує техніку високої якості й вона слугуватиме довго.

Основні характеристики iPhone 12 Pro

Перше, про що точно потрібно сказати – це екран. Телефон має дисплей з діагоналлю 6,1 дюйми, а сам екран – це OLED Super Retina XDR. Він вважається дуже насиченим, якісним, потужним. Ось чому саме такий тип виробник застосував у про-версії. Роздільна здатність складає 2532 х 1170. Особливість моделі в тому, що навіть якщо людина буде користуватися своїм смартфоном у дуже ясний та сонячний день, то чорні кольори не стануть сірими, все буде видно дуже якісно та чітко. Якщо раніше потрібно було самостійно налаштовувати параметри, то тепер все працює автоматично й гаджет буде буквально підлаштовуватися під те, наскільки сонячне оточення у власника.

Багато хто для використання вибирає iPhone 12 Pro через високу якість камери. Цей телефон входить до десятки найкращих в світі. Його можна використовувати, щоб створювати професійний контент. Деякі зірки знімають свої кліпи саме на таку модель, бо вона працює не гірше за професійну камеру. Виробник долучив до iPhone 12 Pro модулі 12 Мп.

Якщо казати насамперед про переваги, то такий телефон ідеально підходить для нічних знімків. Нічний режим працює без якихось збоїв, що великий плюс. Ще розробник покращив характеристики автоматичного фокусу, зробив так, щоб контент виглядав природньо, навіть якщо знімок зроблено було у приміщенні й там не вистачало світла. Телефон покращили ще натуральним ефектом боке, стабілізацією. До речі, слід зазначити, що тепер у кожного власника iPhone 12 Pro є можливість редагувати свої фотографії через спеціальний додаток Apple ProRAW. Встановити його просто з маркету не вийде, оскільки він доступний тільки для тих людей, котрі придбали собі такий гаджет. Це потрібно враховувати. Користувачі кажуть про те, що функціональні можливості не типові й їм дуже подобається редактор, якого запропонував розробник.

Ще одна дуже важлива функція – це лазерна система LiDAR. Її можна використовувати в цьому телефоні. Вона необхідна для того, щоб можна було вмикати автофокус навіть у разі, якщо у приміщенні буде доволі темно.

Серед недоліків слід відмітити, що погіршилася деталізація зображення й тепер іноді можна побачити шуми. Зазвичай це трапляється не на вулиці та через те, що там просто дуже слабке освітлення.

Следи за INK в социальных сетях и узнавай обо всем первым! Мы в Facebook, Twitter.
Loading...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: