Анастасию Приходько в роли политика раскритиковали за поддержку Тимошенко

Листайте

Украинская певица Анастасия Приходько, которая решила уйти со сцены и податься в политику, показала свой первый рабочий день в качестве спикера на Национальном Форуме «Новая стратегия мира и безопасности».

Артистка разместила в Instagram фото у микрофона и отметила, что она говорила о проблемах Донбасса. Также Приходько расхваливала Юлию Тимошенко, назвав ее сильной и мудрой, восхитившись организаторскими способностями лидера партии «Батькивщина».

«Рада, что в Украине есть политик, который смог организовать такие круглые столы и предоставлять слово даже своим оппонентам. В этом и заключается сила и мудрость Юлии Тимошенко», — отметила она.

Поклонники певицы не оценили ее политический дебют и оставили не слишком лестные отзывы под снимком. «Просто бред какой-то», «Маразм крепчает» «А толку от этих разговоров, Настя? Четыре года языками мелют, и все бестолку, кому как не тебе знать об этом?», «Была уже одна такая «политик» Надюха», «Жаль, что с этой спуталась», «Гнать вас в шею нужно таких депутатов»,  «Я понимаю, что ничего не понимаю…», — писали комментаторы.

View this post on Instagram

Сьогодні вперше виступала як політик на Національному Форумі «Нова стратегія миру і безпеки». Величезна кількість гостей з багатьох країн світу, які представляють різні політичні напрямки і погляди. Рада, що в Україні є політик, яка змогла організовувати такі круглі столи та надавати слово навіть своїм опонентам. В цьому і полягає сила і мудрість Юлії Тимошенко. Особисто я говорила про проблеми Донбасу, а саме про реінтеграцію,aле не тільки територій, я впевнена, що території ми повернемо. Найголовніше — це реінтеграція людей! Тих, хто залишився там, але підтримує Україну, наших воїнів, їх сім'ї, і звичайно дітей. Сьогодні ми так мало говоримо саме про людей, все більше говоримо про повернення земель. Але побувавши на фронті багато разів, я розумію, як важко буде повернути до нормального життя наших громадян. Розумію, скільки коштів і необхідних фахівців для цього потрібно. Розумію, що для цього повинні бути чіткі державні програми з захищеним фінансуванням. Адже немає нічого важливішого, ніж громадяни України, патріоти. І мій виступ був початком довгого шляху, який всім нам треба буде пройти в найближчому майбутньому. А моє завдання — допомогти реалізувати всі запропоновані ідеї, незалежно від політичних поглядів людей. Ми — громадяни України, в першу чергу, і тільки потім прихильники будь-якої політичної партії.

A post shared by Анастасія Приходько (@prykhodko_official) on

Следи за INK в социальных сетях и узнавай обо всем первым! Мы в Facebook, Twitter.
Loading...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: